Öncelikle selamın aleyküm herkese hayırlı akşamlar dilerim uzun zamandır you tube da gözüme takılan plasti dip uygulamalarıydı sonra kırmızı bir s4 ün ön panjur uygulamasını izledim ve açıkcası çok hoşuma gitti ve ne kaybederim begenmezsem sökerim diyerek araştırmya başladım ve aklıma yatan kaliteli olacagını düşündüğüm ürünü sipariş geçtim ve iki gün içinde geldi ve ertesi gün bir abimin garajında onunla beraber uyguladık bizi biraz yordu tek kişi daha fazla yora bilir. Ürünün uygulamasına gelince söylenen ve izlediklerimden yola cıkarak 6 kat olarak uyguladık ve ufak bir uyanıklık yapıp yanıma fön makinesinde aldım katlar arasındaki 20 dakikalık kuruma sürecini minimuma indirmek için ki havlar malum bence daha bile uzun sürerdi geçelim uygulamaya ..

ürün söküle bilir olsada benim için maskelemeden uygulmak hiç içimden geçmedi ve panjuru maskeleyerek başladık

ilk katı attıgımız da bu şekilde gözüktü

ikinci kat

üçüncü katta bişeyler olmaya başladı

her katı paylaşmaya gerek yok buda altıncı kattan sonra son hali ama bu seferde sis kapakları baya renk ayırdı ve onlarada girişitik

Hazır sis kapaklarına girmişken tampon altındaki parçayada girdik aynı şekilde oralarda altı kat uyguladık

ve son olarak arka amblemlerede altı kat uyguladık elim deymişken tdı logosunuda sökü verdim

Ve son olarak gündüz gözüyle son görünüşleri